Top 10 YI Home Camera – Kunden-Favoriten: Home Entertainment

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. YI

#ad

Zwierząt domowych, wykrywanie ruchu, do elektronicznej niani, dwukierunkowe audio, powiadomienia push, współpracuje z Alexa i, YI Pro 2K kamera do monitoringu wewnątrz z funkcją rozpoznawania osób AI

#ad
YI #ad - 5 ghz nie jest obecnie obsługiwane. Lokalna pamięć jest również obsługiwana przez kartę microSD nie wchodzi w zakres dostawy. Krystalicznie czyste zdjęcia 2k: yi home pro 2k full hd wysoka rozdzielczość, wbudowane diody LED na podczerwień rejestrują wyraźne i szczegółowe obrazy dla wszystkich określonych obszarów aktywności, niezależnie od tego, czy w dzień czy w nocy.

Dwukierunkowe audio: umożliwia odbiór i przesyłanie dźwięku z dowolnego miejsca dzięki połączeniu Wi-Fi. Kamera yi home obsługuje zarówno tryb interkomu tylko jeden może mówić, jak i tryb głośnomówiący oba mogą rozmawiać jednocześnie. Opcjonalny kod pin zapewnia bezpieczny dostęp do transmisji na żywo i ustawień. Niezawodne połączenie wi-fi: możesz uzyskać dostęp do kamery w dowolnym miejscu i czasie za pomocą aplikacji YI Home.

Zwiększona swoboda zmartwień: 24/7 usług monitorujących, precyzyjnie wbudowana sztuczna inteligencja pomaga w rozpoznawaniu ruchów i wysyła natychmiastowe powiadomienia push, co dzieje się w domu, dzięki czemu zawsze będziesz informowany, nawet jeśli Cię nie ma. Zaawansowana ochrona danych i bezpieczeństwo: zapisuj wszystkie nagrane filmy do 30 dni w chmurze wymagana subskrypcja. Bezpieczna transmisja danych przez serwer UE z szyfrowaniem typu end-to-end. Wewnętrzna kamera monitorująca działa z Wi-Fi 2, 4 GHz.
MarkaYI #ad
ProducentYI #ad
ModelYYS.62121

2. YI

#ad

Funkcja widzenia w nocy, do telefonów z systemem iOS i Android, powiadomienia push, YI Pro 2K 3 MP kamera IP WiFi do monitoringu z funkcją rozpoznawania ruchu

#ad
YI #ad - Zaawansowana ochrona danych i bezpieczeństwo: zapisuj wszystkie nagrane filmy do 30 dni w chmurze wymagana subskrypcja. Zwiększona swoboda zmartwień: 24/7 usług monitorujących, co dzieje się w domu, dzięki czemu zawsze będziesz informowany, precyzyjnie wbudowana sztuczna inteligencja pomaga w rozpoznawaniu ruchów i wysyła natychmiastowe powiadomienia push, nawet jeśli Cię nie ma.

Opcjonalny kod pin zapewnia bezpieczny dostęp do transmisji na żywo i ustawień. Niezawodne połączenie wi-fi: możesz uzyskać dostęp do kamery w dowolnym miejscu i czasie za pomocą aplikacji YI Home. Lokalna pamięć jest również obsługiwana przez kartę microSD nie wchodzi w zakres dostawy. Wewnętrzna kamera monitorująca działa z Wi-Fi 2, 4 GHz. Krystalicznie czyste zdjęcia 2k: yi home pro 2k full hd wysoka rozdzielczość, wbudowane diody LED na podczerwień rejestrują wyraźne i szczegółowe obrazy dla wszystkich określonych obszarów aktywności, niezależnie od tego, czy dzień czy po.5

5 ghz nie jest obecnie obsługiwane. Kamera yi home obsługuje zarówno tryb interkomu tylko jeden może mówić, jak i tryb głośnomówiący oba mogą rozmawiać jednocześnie. Bezpieczna transmisja danych przez serwer UE z szyfrowaniem typu end-to-end. Dwukierunkowe audio: umożliwia odbiór i przesyłanie dźwięku z dowolnego miejsca dzięki połączeniu Wi-Fi.
MarkaYI #ad
ProducentYI Technology #ad
Wysokość3.15
Długość5.91
Szerokość3.94
Numer części86064
ModelYYS.62121

3. YI

#ad

Dla niemowląt/zwierząt domowych, wykrywanie ruchu, sztuczna inteligencja, działa z Alexa, YI Dome U 2K 3 MP, 2-drożne audio, kamera monitorująca 360°

#ad
YI #ad - Rewolucyjny prywatny design: obiektyw może być tymczasowo ukryty pod obudową aparatu, aby mieć absolutną pewność, że YI Dome U Pro nie nagrywa - nagrywanie i przechowywanie zdjęć z szyfrowaniem end-to-end-end: Nikt oprócz użytkownika nie może oglądać filmów nagranych przez kamerę ładowanie lub przekazywanie. Obrót i pochylenie do monitorowania 360° za pomocą aplikacji - obiektyw szerokokątny z 4-krotnym zoomem cyfrowym - 8 wbudowanych diod LED na podczerwień zapewnia doskonałą widoczność w nocy - światło LED statusu, które można wyłączyć za pomocą aplikacji idealne do zastosowania w sypialni.

Bezpieczne przechowywanie na yi cloud: przechowuj swoje nagrania w yi cloud przed uszkodzeniem, przy czym dostępne są miesięczne i roczne plany subskrypcji dla zaawansowanych opcji przechowywania i nagrywania - LOKALNE PRZECHOWYWANIE: Obsługiwane karty micro SD do 128 GB, kradzieżą lub zgubieniem! YI Cloud umożliwia nagrywanie w pętli wszystkich filmów wideo z rozpoznanej aktywności na YI Cloud, klasa 4 i wyższa. Monitorowanie panoramiczne w rozdzielczości 2k 3mp z rozszerzonym widokiem w nocy: filmy i nagrania w czasie rzeczywistym w ostrej rozdzielczości 2304 x 1296p 3 megapiksele.

Automatyczne monitorowanie – śledzenie ruchu: opcjonalne śledzenie ruchu wykrytego przez kamerę i nagrywanie wideo śledzonego ruchu – tryb panoramiczny: YI Dome U Pro monitoruje całe pomieszczenie w zakresie 360°, obracając się o 20° co 10 sekund. Każdy rysunek z kamery rozpoznanej aktywności. Rozpoznawanie aktywności dzięki artystycznej inteligencji – rozpoznawanie ludzi: rozpoznawanie osób w ruchu – rozpoznawanie szumów: wykrywa hałas pomiędzy 50 a 90+ dB – Ostrzeżenia o aktywnościach i filmach: powiadomienia push na smartfonach regulacja częstotliwości i poziomu czułości i nagrywanie wideo. Tryb książki: możliwość automatycznego zapisywania i monitorowania do 8 ulubionych miejsc.
MarkaYI #ad
ProducentYI #ad
Wysokość2.76
Długość4.06
Waga186
Szerokość2.68

4. YI

#ad

Rozpoznawanie ruchu, współpracuje z Alexa, sztuczna inteligencja, YI Dome U 1080p kamera monitoringowa WLAN 1080p do użytku wewnątrz z noktowizorem na podczerwień, 2-drożne audio

#ad
YI #ad - Automatyczne monitorowanie – śledzenie ruchu: kamera może automatycznie śledzić drogę wykrytego obiektu – tryb panoramiczny: YI Dome U monitoruje całe pomieszczenie w zakresie 360°, obracając się o 20° co 10 sekund. H powiadomienia na smartfonach regulowana częstotliwość i poziom czułości po wykryciu aktywności przez kamerę. Tryb książki: możliwość automatycznego zapisywania i monitorowania do 8 ulubionych miejsc.

Inwazyjna noc widoczność – światło led statusu można wyłączyć za pomocą aplikacji idealne rozwiązanie do niezakłóconego snu. Opcjonalna pamiĘĆ na cloud i micro-sd: przechowuj wszystkie filmy nagrane przez kamerę w chmurze przez okres do 30 dni, wypełniając jeden z naszych planów miesięcznych lub rocznych. Rewolucyjny prywatny design: obiektyw można tymczasowo ukryć pod obudową aparatu, że YI Dome U nie nagrywa - transmisja wideo z szyfrowaniem end-to-end: Zaszyfrowany system komunikacji przez europejski serwer zapewnia, aby mieć absolutną pewność, że tylko użytkownik może przesyłać kamerę na żywo widzi, wi.

Rozpoznawanie aktywności z artystyczną inteligencją – rozpoznawanie ludzi: wykrywa osoby w ruchu z prędkością do 20 fps – rozpoznawanie hałasu: wykrywa hałas pomiędzy 50 a 90+ dB regulowany – powiadomienia o wykrytej aktywności: Push. Lokalna pamięć jest również obsługiwana przez kartę microSD o pojemności do 128 GB sprzedawana oddzielnie. Pokrycie 360° w full hd z noktowizorem: filmy o rozdzielczości 1920 x 1080p full hd – obiektyw szerokokątny z 4-krotnym zoomem cyfrowym – obrót w zakresie 360° zapewnia panoramiczny zasięg 360° z możliwością zdalnego sterowania za pomocą aplikacji – 8 diod LED na podczerwień, które nie są widoczne w ciemności.
MarkaYI #ad
Numer częściH52
ModelH52

5. Tapo

#ad

FHD 1080p, widoczność w nocy, TP-Link Tapo C200 kamera monitorująca 360° WLAN do użytku w pomieszczeniach, kompatybilna z Alexa i Google Assistant, wykrywanie ruchu, dwukierunkowe audio, dla

#ad
Tapo #ad - Pamięć nas - kamera tapo obsługuje standardowy protokół onvif profile s oraz protokół rtSP, dzięki czemu może być używana z urządzeniami NVR lub NAS innych producentów. Kamerę można również podzielić się z członkami rodziny. Wykrywanie ruchu i alarmy otrzymuj natychmiastowe powiadomienia z aplikacji Tapo po rozpoznaniu ruchu.

Może być używana jako alternatywna niania elektroniczna z kamerą. Tryb ochrony danych możesz aktywować tryb ochrony danych, który fizycznie zamyka obiektyw aparatu, aby poprawić prywatność. Dwukierunkowe audio komunikuj się z daleka i prowadź płynną i wyraźną rozmowę z dzieckiem lub zwierzęciem domowym dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi. Fhd 1080p & pan/tilt 360° kamera monitorująca wi-fi rejestruje każdy szczegół dzięki wysokiej rozdzielczości 1080p. Ruch poziomy do 360° i ruch pionowy do 114°, aby uchwycić każdą chwilę. Tapo c200 jest kompatybilny z Synology NAS.

Zaawansowana widoczność w nocykamera monitorująca Wi-Fi może również wyświetlać zasięg widzenia do 10 metrów. Tapocarepłatna usługa subskrypcji na 30-dniowe nagrywanie wideo w chmurze, powiadomienia z robieniem zdjęć i śledzenie ruchu. Wyzwalaj efekty świetlne i dźwiękowe, aby odstraszyć niechcianych gości. Bezpieczna i elastyczna pamięć zapisuje do 512 gb lokalnie na karcie microsd nie wchodzi w zakres dostawy lub w chmurze bezpłatna 30-dniowa wersja próbna z 30-dniową historią klipów, dzięki czemu możesz w każdej chwili uzyskać dostęp do stanu kamery.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość3.94
Długość6.69
Waga0
Szerokość5.91
Numer częściTapo C200
ModelC200 V1
Gwarancja2 lata.

6. YI

#ad

IP z czujnikiem ruchu, aplikacja audio, YI Kamera do monitoringu, Wi-Fi, widoczność w nocy, Home Camera Monitor do domu / niemowląt / zwierząt domowych, aplikacja do telefonu komórkowego/PC, 2 sposoby

#ad
YI #ad - Obsługuje tryby interkomu tylko jedna ze stron może rozmawiać jednocześnie i tryb głośnomówiący obie strony mogą rozmawiać jednocześnie - PRACA Z ALEXA ECHO SHOW: Oglądaj transmisję na żywo kamery bezpośrednio na ekranie swojego Echo Show. Opcjonalna pamiĘĆ na cloud i micro-sd: przechowuj wszystkie filmy nagrane przez kamerę monitorującą w chmurze przez okres do 30 dni, wypełniając jeden z naszych planów miesięcznych lub rocznych.

2-drożne audio: rozmowy i słuchanie dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi. WŁĄczanie i wyŁĄczanie: czas pracy kamery można zaplanować na każdy dzień tygodnia za pomocą aplikacji - ZAAWANSOWANE BEZPIECZEŃSTWO: Opcjonalny kod PIN umożliwiający dostęp do transmisji na żywo i ustawień kamery Wi-Fi. Mała, elegancka i wszechstronna konstrukcja: mała kamera ze stabilnym, regulowanym uchwytem i cokołem. Rozpoznawanie aktywności z artystyczną inteligencją – rozpoznawanie ludzi: wykrywa osoby w ruchu z prędkością do 20 fps – rozpoznawanie hałasu: wykrywa hałas pomiędzy 50 a 90+ dB regulowany – powiadomienia o wykrytej aktywności: Push.

Lokalne zapisywanie odbywa się również za pomocą karty microSD sprzedawana oddzielnie. Rozdzielczość full hd z nieinwazyjnym widokiem w nocy: filmy o rozdzielczości 1920 x 1080p full hd – obiektyw szerokokątny z 4-krotnym zoomem cyfrowym – diody LED na podczerwień, które nie są widoczne w ciemności, zapewniają nieinwazyjną widoczność w nocy – światło statusu można wyłączyć za pomocą aplikacji idealne do niezakłóconego snu. H powiadomienia na smartfonach regulowana częstotliwość i poziom czułości po wykryciu aktywności przez kamerę – opcjonalne ograniczenie strefy aktywności.
MarkaYI #ad
ProducentYI Technology #ad
Wysokość4.8
Długość2.76
Szerokość2.32
Numer części6970171174289
ModelY20EU4WHITE
Gwarancja24 miesiące.

7. Cinnado

#ad

Kamera dla psa z aplikacją, wykrywanie ruchu, widoczność w nocy, D1, kompatybilna z Alexa, Cinnado Wewnętrzna kamera monitorująca – 2K 3 MP elektroniczna niania z kamerą, Wi-Fi, 360 stopni

#ad
Cinnado #ad - Ponadto nagrywany jest 10-sekundowy film wideo i zapisywany w aplikacji, czy jesteś w domu, czy nie, gdy kamera dla zwierząt domowych wykryje ruch, dzięki czemu nie przegapisz żadnych ważnych ruchów. Ta kamera dla psa jest wyposażona w wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu możesz rozmawiać z dzieckiem i zwierzętami domowymi w dowolnym miejscu i czasie.

Rozdzielczość 2k i 360° pan/tilt - kamera cinnado jest wyposażona w obiektyw hd 3 mp, obsługuje obrót w poziomie 320° i w pionie o 70°, a kamerą dla niemowląt można zdalnie sterować za pomocą aplikacji Wansview Cloud, aby monitorować każdy zakątek domu. Wystarczy powiedzieć "Alexa, aby zarządzać wieloma kamerami różnych marek. Inteligentny czujnik ruchu i alarm syreny czujnik ruchu i syrena zapewniają pełne poczucie bezpieczeństwa. Współpracuje z alexa i rtsp połączenie kamery wi-fi wewnątrz i alexa lub google assistant sprawia, dzięki czemu można ją zintegrować z oprogramowaniem innych producentów, pokaż mi kamerę z kotami". Kamera wlan obsługuje tylko sieć wlan 2, aby zapewnić większy kąt widzenia, aby zapewnić transmisję na żywo 2K Ultra HD, 4 GHz.

Niezależnie od tego, telefon otrzyma powiadomienie o alarmie i odstrasza niechciane osoby za pomocą syreny. Kamera wewnętrzna obsługuje rtsp i Onvif, że oglądanie zdjęć w czasie rzeczywistym jest łatwiejsze i wygodniejsze. Ponadto możesz dzielić się kamerą bezpieczeństwa z rodziną i jednocześnie oglądać ją na żywo! opcjonalna pamięć w chmurze i 24/7 kart sd przechowuj filmy alarmowe na karcie sd do 128 gb, nie wchodzi w zakres dostawy lub bezpłatnej 30-dniowej pamięci testowej w chmurze, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych i aktywuj ciągłe nagrywanie na pamięci karty SD przez całą dobę, aby nie stracić niczego ważnego.
MarkaCinnado #ad
ProducentShenzhen Smarteye Digital Electronics Co., Ltd #ad
Wysokość4.01
Długość2.89
Szerokość2.89

8. ANTELA

#ad

Widoczność w nocy, kompatybilna z Alexa/Google Home 1 szt., 1080p WLAN, 2-drożne audio, wykrywanie ruchu, 355°/90°, kamera wewnętrzna, ANTELA Wewnętrzna kamera monitoringowa 2,4/5 GHz WiFi

#ad
ANTELA #ad - Współpracuj z Alexa i Google Assistant. 1080p fhd i widoczność w nocyobraz kamery monitorującej jest wyraźny i gładki i można nim sterować za pomocą aplikacji YI IOT. Kamera może zapewnić odległość widzenia w nocy wynoszącą 9 m.

Dwukierunkowe audiowyposażony w wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki którym możesz rozmawiać i słuchać dziecka. Bezpieczne przechowywaniemożesz zapisać dane obrazu na karcie SD lub pamięci w chmurze o pojemności do 128 GB. Kamera współpracuje z wifi 2, 4 GHz/5 GHz Dual Frequency. Zakryj każdy kąt poziomym obrotem 355° i 90°. Zasięg 360° i inteligentne śledzeniekamera monitorująca jest wyposażona w inteligentną funkcję śledzenia, którą można ustawić automatycznie podczas monitorowania nieprawidłowego stanu.

Dzięki zaawansowanej technologii szyfrowania wszystkie zapisane dane są chronione i mogą być widoczne tylko przez Ciebie. Wykrywanie ruchupowiadomienie push z wideo zostanie wysłane na Twój smartfon i aplikację, wszystkie ostrzeżenia są rejestrowane zgodnie z datą.
MarkaANTELA #ad
ProducentANTELA #ad
ModelC23

9. Codnida

#ad

Widoczność w nocy w kolorze, kamera 3 MP z 2-drożnym dźwiękiem, widok 360°, Wi-Fi, alarm syreny, automatyczne śledzenie, współpracuje z Alexa, zewnętrzna, Codnida Kamera monitoringowa 2K

#ad
Codnida #ad - Dzięki aplikacji "cloudedge" i wbudowanemu głośnikowi / mikrofonowi możesz słuchać i rozmawiać z kimś, 4 GHz WLAN Codnida obsługuje Wi-Fi 2, niezależnie od tego, kto stoi przed kamerą zewnętrzną, gdzie się znajdujesz. Widoczność w nocy full hd i widoczność 360°, zewnętrzna kamera monitorująca 2k z pilotem zdalnego sterowania ptz w poziomie 350° i w pionie 90°, który zapewnia widoczność w zakresie 360° bez martwego kąta.

Reflektor i syrena aktywują się automatycznie po wykryciu ruchu w nocy. Może w ekstremalnych warunkach pogodowych. Nie musisz się martwić o usunięcie kamery w celu naładowania. Temperatura robocza wynosi 14℉ do 122℉-10℃~50℃. Każda kamera bezpieczeństwa codnida ma 7 dni bezpłatnej usługi testowej w chmurze i wsparcie 16-Karta SD 128 GB karta SD nie wchodzi w zakres dostawy.

Dzięki temu twoja rodzina i dom zawsze będą w zasięgu wzroku w dzień i w nocy. Kamera wi-fi codnida z 4 diodami led na podczerwień zapewnia widoczność nawet w ciemności do 10 metrów. Podłącz i odtwarzaj - szybko zainstaluj kamerę monitorującą na zewnątrz wi-fi i włóż wtyczkę do gniazdka. Odporność na warunki atmosferyczne IP66. Ustaw niestandardową strefę alarmu, aby zmniejszyć 99% niepotrzebnych alarmów, a otrzymasz natychmiastową wiadomość w aplikacji telefonicznej po wykryciu ruchu.
MarkaCodnida #ad
ProducentCodnida #ad
Wysokość6.3
Długość6.5
Szerokość3.46
Numer częściBF-BK04
ModelBF-BK04
Gwarancja1 rok gwarancji od

10. virtavo

#ad

Virtavo Überwachungskamera Aussen Akku WLAN HD 1080P Kabellos Kamera, PIR, Nachtsicht WiFi Outdoor,außen/innen Farbnachtsicht, 2-Wege Audio Cloud/SD Storage, Funktioniert mit Alexa

#ad
virtavo #ad - Die H. 265-komprimierungstechnologie zeichnet sich längere Videos auf, bietet schnellere Ladegeschwindigkeiten und verbraucht weniger Bandbreite, ohne die Videoqualität zu beeinträchtigen, wodurch Sie Speicherplatz sparen. Erstellen sie eine benutzerdefinierte Aktivitätszone, sobald eine Bewegung erkannt wird.

Mit cloud-speicher werden Ihre Kameraaufnahmen gespeichert und sind während des Abonnements zugänglich. Customized/ai detectionmachen sie sich keine sorge, das gerät wird push-benachrichtigungen an Ihr Telefon senden, dass der Überwachungsbereich mit viele zu senden Dingen vollgestopft ist. Arbeiten mit alexaverbinden sie unsere home v app mit alexa, sehen, hören und sprechen Sie mit Besuchern rund um Ihr Haus mit Freisprecheinrichtung, sagen Sie einfach: "Hey Alexa, steuern sie Ihre Geräte per Sprachbefehl, schaltet den Hofmonitor ein.

". 1080p hd & farbenfrohe nachtsicht1080p full hd überwachungskameras, genießen Sie einfach ein qualitativ hochwertiges Bild am Tag, und eine farbenfrohe Nachtsicht bis zu 10 Meter mit seiner Sternenlicht-Technologie. Keine kontinuierliche Aufzeichnung möglich. ). Ai detection systeme können leicht zwischen Mensch/Fahrzeug/Haustier unterscheiden. Sd/cloud-speicher wir unterstützen sowohl sd-karte als auch cloud-speicher(die kosten decken), bis zu 256GB SD-Karte kann erlaubt werden können.
Markavirtavo #ad
Producentvirtavo #ad
Wysokość1.73
Długość6.34
Szerokość4.61
Numer części11
Model74054