Top 10 Mepal Cirqula Set – Zestawy pojemników

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Mepal

#ad

Mepal Cirqula 3-częściowy zestaw misek wielofunkcyjnych 500 + 1000 + 2000 ml Nordic Blue – zestaw misek – pojemniki na żywność – pojemniki na zapasy – można układać w stos – nadają się do mycia w

#ad
Mepal #ad - Wzornictwo: zestaw startowy kuchenny zawiera funkcjonalne pudełka do przechowywania żywności. Pojemnik można ponownie użyć po umyciu w zmywarce. Mogą być używane jako pudełka do przechowywania w kuchni, pudełka transportowe i naczynia.

Komponenty: szczelne pudełka do przechowywania i transportu mają całkowicie zdejmowaną pokrywę z okienkiem. Zrównoważony i wolny od bpa: prostokątny zestaw pudełek do przechowywania Cirqula jest, podobnie jak wszystkie produkty Mepal, zrównoważony i nie zawiera BPA. Informacje o produkcie: miski mogą być używane jako pojemniki do przechowywania do zamrażania żywności i, bez pokrywki, do podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Pojemność i wymiary: 3-częściowy zestaw kuchenny składa się z trzech misek o pojemności 500 ml, 1000 ml i 2000 ml. Dzięki temu można przechowywać różne rzeczy w pudełkach. Prostokątny kształt umożliwia optymalne wykorzystanie miejsca w lodówce i zamrażarce. W ten sposób można łatwo zobaczyć, co znajduje się w pojemniku. Wielofunkcyjny: pojemniki na żywność cirqula to wielofunkcyjne miski kuchenne. Pojemniki są w 100% hermetyczne.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość2.76
Długość9.84
Waga1.55
Szerokość7.87
Numer części106270015700
Model106270015700
GwarancjaBez gwarancji.

2. Mepal

#ad

Cirqula 4-częściowy zestaw misek wielofunkcyjnych, zamrażarkę, puszka na lodówkę, 2000 i 3000 ml – do stosowania jako pojemnik na zapasy, okrągłe, Nordic Black – 500, naczynie do, 1000, Mepal

#ad
Mepal #ad - Wzornictwo: zestaw startowy kuchenny zawiera funkcjonalne i stylowe pudełka do przechowywania żywności. Pojemnik można ponownie używać po umyciu w zmywarce do naczyń. Komponenty: szczelne pudełka do przechowywania i transportu mają całkowicie zdejmowaną pokrywę z okienkiem.

W ten sposób można łatwo zobaczyć, co znajduje się w pojemniku. Pojemność i wymiary: 4-częściowy zestaw kuchenny składa się z trzech misek o pojemności 500, 1000, 2000 i 3000 ml. Może być używany jako pudełko do przechowywania w kuchni, pudełko transportowe i naczynia. Pudełka można układać jeden na drugim lub jeden na drugim. Zrównoważony i wolny od bpa: okrągły zestaw pojemników do przechowywania Cirqula jest, podobnie jak wszystkie produkty Mepal, zrównoważony i nie zawiera BPA.

Krótko mówiąc, nie zajmują dużo miejsca. Informacje o produkcie: miski mogą być używane jako pojemniki do przechowywania do zamrażania żywności i, bez pokrywki, do podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Pojemniki są w 100% hermetyczne. Dzięki temu można przechowywać różne rzeczy w pudełkach. Wielofunkcyjny: pojemnik na żywność cirqula to wielofunkcyjna miska kuchenna.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość0.51
Długość9.06
Waga2.73
Szerokość9.06
Numer części106232074300
Model106233041100
GwarancjaBez gwarancji.

3. Mepal

#ad

750 ml, Rosti Mepal Cirqula miska wielofunkcyjna, 8 rozmiarów

#ad
Mepal #ad - Miska wielofunkcyjna cirqula firmy Rosti Mepal,  8 rozmiarów i w 6 kolorach. Idealna zamknięcie: 100% zabezpieczone przed wyciekiem. Do przechowywania żywności, podgrzewania w kuchence mikrofalowej, zamrażania i podawania potraw. Można myć w zmywarce, z zamrażarki na stół jadalny. Wzór nadający się składowania i układania jedna w drugiej,  łatwy do czyszczenia.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość2.68
Długość6.65
Waga0.42
Szerokość6.26
Numer części106208041100
ModelRST62080BLK
GwarancjaNo warranty.

4. Mepal

#ad

Pojemnik na zapasy z pokrywką, Nadaje się jako hermetyczne pudełko do przechowywania lodówki, Multi Bowl Cirqula Round, naczyń do kuchenki mikrofalowej i jako pojemniki utrzymujące świeżość, Mepal

#ad
Mepal #ad - Tace do przechowywania Cirqula są dostępne w różnych rozmiarach. Pojemnik można ponownie używać po umyciu w zmywarce do naczyń. Informacje o produkcie: miski cirqula idealnie nadają się do kuchni, mogą być używane jako pojemniki do przechowywania do zamrażania żywności i podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Pudełka można układać jeden na drugim lub jeden na drugim. Wzornictwo: pojemniki z tworzywa sztucznego to stylowe pudełka do przechowywania żywności. Wielofunkcyjna: wielofunkcyjna miska kuchenna Cirqula może być używana jako pudełko na zapasy kuchenne, pudełko transportowe i miska do serwowania.

Zrównoważone i wolne od bpa: okrągłe pojemniki cirqula są trwałe i nie zawierają BPA. Pojemność i wymiary: miska ma pojemność 1000 ml. Komponenty: szczelne pojemniki na zapasy mają całkowicie zdejmowaną pokrywę z okienkiem. Pokrywa zamyka pojemnik prawidłowo, dzięki czemu jest hermetyczny. Miseczki nadają się również jako zastawa stołowa.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość0.04
Długość6.65
Waga0.51
Szerokość6.26
Numer części106210073700
ModelRST62100BRY
GwarancjaBez gwarancji.

5. Mepal

#ad

Wielofunkcyjna miska z 3 przegródkami, Mepal – miska bento, okrągła Cirqula – szczelny pojemnik na żywność – przechowywanie posiłków oddzielnie – pudełka do przygotowywania posiłków i pojemniki na

#ad
Mepal #ad - Pojemność: pojemnik ma trzy różne przegródki, dzięki czemu można przechowywać cały posiłek oddzielnie. Nadaje się również jako miska na stole. 2 przegródki mają pojemność 250 ml i komorę 500 ml. Trwałe i wolne od bpa: pudełko do przygotowywania posiłków firmy Mepal jest trwałe i nie zawiera BPA.

Informacje o produkcie: z zamrażarki lub lodówki można podgrzać w misce z trzema przegródkami w kuchence mikrofalowej bez koca. Pojemniki na żywność nadają się do mycia w zmywarce. Wielofunkcyjny: pudełko bento jest wielofunkcyjne! miski mogą być używane jako organizery do lodówki, zamrażarki i naczynia do kuchenki mikrofalowej. Części: pudełko na lunch bento z przegródkami ma pokrywę z okienkiem, które zapewnia idealne zamknięcie.

Wzornictwo: miska bento z pokrywką ma trzy różne przegródki z bardzo wysokimi krawędziami. Koniec z marnowaniem żywności dzięki idealnym rozmiarom porcji na wymiar i przechowywaniu resztek jedzenia! Dzięki temu pudełko Bento idealnie nadaje się do oddzielnego przechowywania posiłku. Dzięki temu pojemniki z pokrywką są hermetyczne i zabezpieczone przed wyciekiem.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość0.24
Długość0.91
Waga0.06
Szerokość0.91
Numer części106219041100
Model106219041100
GwarancjaBez gwarancji.

6. Mepal

#ad

Nordic Sage, Mepal, Multi Bowl Cirqula Rectangular, 1000 ml, Vorratsdose mit Deckel, Geeignet als Luftdichte Aufbewahrungsbox für den Kühlschrank, Mikrowellengeschirr & als Frischhaltedosen

#ad
Mepal #ad - Multifunktional: die multifunktionale Küchenschüssel Cirqula kann als Küchenvorratsbox, Transportbox und Servierschale verwendet werden. Design: die kunststoffschalen sind funktionell und stilvoll. Nachhaltig & bpa-frei: die quadratischen vorratsbehälter Cirqula sind, wie alle Mepal-Produkte, langlebig und BPA-frei.

Die cirqula-boxen sind in verschiedenen Größen erhältlich. Auf diese weise können Sie leicht sehen, welche Lebensmittel sich in der Schüssel befinden. Sie können den behälter nach einer Spülung in der Spülmaschine wiederverwenden. FassungsvermÖgen & abmessungen: die rechteckige Vorratsbox hat ein Fassungsvermögen von 1000 ml.

Ihre rechteckige form ermöglicht es Ihnen, den Platz in Ihrem Kühl- und Gefrierschrank optimal zu nutzen. Produktinformationen: die cirqula-schalen eignen sich perfekt für die Küche, sie können als Aufbewahrungsschalen zum Einfrieren von Lebensmitteln und zum Aufwärmen in der Mikrowelle verwendet werden. Komponenten: die aufbewahrungsbox hat einen vollständig abnehmbaren Deckel mit Sichtfenster.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość2.4
Długość8.35
Waga0.06
Szerokość6.38
Numer części106255094700
Model106255094700
GwarancjaNo warranty.

7. Mepal

#ad

Zamrażarki, parowaru i kuchenki mikrofalowej – 250 ml, Mepal Vivid mauve pudełko do przechowywania, 750 ml i 1500 ml, do lodówki, 3-częściowy zestaw Lumina – pojemniki na żywność z pokrywką

#ad
Mepal #ad - Dzięki temu będziesz cieszyć się wielofunkcyjnymi pudełkami do przechowywania przez wiele lat. Wielofunkcyjny: hermetyczne pudełko do przechowywania jest wielofunkcyjne! Miski można przechowywać w lodówce, zamrażarce, parowarze i kuchence mikrofalowej.

Części: pojemnik na żywność składa się z miski do sałatek z pokrywką. Trwałe i wolne od bpa: pudełko z pokrywką lumina jest tak samo jak wszystkie inne pojemniki na zapasy firmy Mepal, nie zawiera BPA i jest trwałe. Dzięki temu miska lumina idealnie nadaje się do przechowywania pysznych sałatek, bagietek lub delikatnych przekąsek. Pudełka do przechowywania nadają się idealnie jako pudełko do transportu ciast lub jako miska do serwowania. Informacje o produkcie: naczynia do kuchenki mikrofalowej Lumina z pokrywką nadają się naprawdę do wszystkiego.

Dzięki praktycznej klapce pojemników do zamrażania pokrywkę można bez problemu otworzyć. Pojemniki na żywność są zabezpieczone przed wyciekiem. Wzornictwo: pojemniki na zapasy z pokrywką można doskonale łączyć, a dzięki swoim jaskrawym kolorom i eleganckiemu wzornictwu bez problemu pasują do każdego serwisu. Pojemność i zawartość: pudełko do przechowywania z pokrywką ma pojemność 3000 ml.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość7.72
Długość7.64
Waga1.04
Szerokość7.64
Numer części106288178700
Model106288178700
GwarancjaBez gwarancji.

8. Mepal

#ad

Parowaru, Mepal – 3-częściowy zestaw pojemników na żywność EasyClip – miska z pokrywką i zamknięciem na zatrzask – nadają się do kuchenki mikrofalowej, lodówki i zamrażarki – 2 x 450 ml + 1000 ml –

#ad
Mepal #ad - Miski nadają się do zamrażarki, parowaru, kuchenki mikrofalowej i zmywarki! Szczelna i zabezpieczona przed wyciekiem: jednym kliknięciem miska jest szczelnie zamknięta i zabezpieczona przed wyciekiem, dzięki czemu w mgnieniu oka wyczarujesz świeży posiłek na stole.

Zawartość: zestaw do przechowywania składa się z 3 pojemników. Dzięki przezroczystej pokrywce od razu zobaczysz, co znajduje się w pudełku. Pudełko z pokrywką można idealnie układać w stos i przechowywać w kompaktowym miejscu. Miska z pokrywką idealnie nadaje się do przygotowywania posiłków i przechowywania resztek!2 x 450 ml i 1 x 1000 ml. Dzięki zamknięciu klipsów do przechowywania pojemniki na zapasy są hermetyczne i zabezpieczone przed wyciekiem! Wzornictwo: konstrukcja pojemników do zamrażania zapewnia elegancki porządek w lodówce lub zamrażarce.

Wielofunkcyjne: pojemniki na żywność easyclip z pokrywką spełniają wszystkie życzenia kuchenne. Nie zawierają bpa i wyprodukowane w holandii: pudełka easyclip z pokrywką nie zawierają BPA i są trwałe w użyciu. Kliknij, gotowe i przechowuj! pokrywka z zaworem parowym: pokrywka pojemnika na żywność nadaje się do kuchenki mikrofalowej z otwartym klipsem.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość11.57
Długość8.23
Waga0.06
Szerokość11.5
Numer części106180032500
Model106180032500

9. Mepal

#ad

Nordic Lilac, Geeignet als Luftdichte Aufbewahrungsbox für den Kühlschrank, Mikrowellengeschirr & als Frischhaltedosen, 750 ml, Mepal, Multi Bowl Cirqula Rectangular, Vorratsdose mit Deckel

#ad
Mepal #ad - Multifunktional: die multifunktionale Küchenschüssel Cirqula kann als Küchenvorratsbox, Transportbox und Servierschale verwendet werden. Produktinformationen: die cirqula-schalen eignen sich perfekt für die Küche, sie können als Aufbewahrungsschalen zum Einfrieren von Lebensmitteln und zum Aufwärmen in der Mikrowelle verwendet werden.

Auf diese weise können Sie leicht sehen, welche Lebensmittel sich in der Schüssel befinden. Design: die kunststoffschalen sind funktionell und stilvoll. Nachhaltig & bpa-frei: die quadratischen vorratsbehälter Cirqula sind, wie alle Mepal-Produkte, langlebig und BPA-frei. Ihre rechteckige form ermöglicht es Ihnen, den Platz in Ihrem Kühl- und Gefrierschrank optimal zu nutzen.

Sie können den behälter nach einer Spülung in der Spülmaschine wiederverwenden. Komponenten: die aufbewahrungsbox hat einen vollständig abnehmbaren Deckel mit Sichtfenster. Die cirqula-boxen sind in verschiedenen Größen erhältlich. FassungsvermÖgen & abmessungen: die rechteckige Vorratsbox hat ein Fassungsvermögen von 750 ml.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość2.95
Długość6.93
Waga0.06
Szerokość4.96
Numer części106253074600
Model106253074600
GwarancjaNo warranty.

10. Mepal

#ad

Frischhaltedosen und Ordnungsboxen, Mepal – Vorratsdosen Set Modula 4-teilig Nordic green – 2 x 1000 ml, 1 x 1500 ml und 1 x 425 ml, Aufbewahrungsdosen mit Deckel für trockenen Lebensmitteln

#ad
Mepal #ad - Nachhaltig & bpa-frei: alle mepal-produkte sind langlebig und BPA-frei. Komponenten: der luftdichte deckel ermöglicht es, verschiedene Lebensmittel in den stapelbaren Vorratsdosen aufzubewahren. Die boxen können zum Beispiel als Spaghetti-Vorratsglas verwendet werden.

Die durchsichtigen vorratsbehälter Modula sind wiederverwendbar und können nach Gebrauch in die Spülmaschine gestellt werden. Ideal für organisation in der Küche. Funktion: die modula kunststoffboxen mit deckel sind praktische Küchenvorratsbehälter für Nudeln, Mehl, Haferflocken, Milchpulver und andere trockene Lebensmittel. Produktinformationen: die lebensmittelbehälter modula sind in verschiedenen Größen erhältlich, liegen gut in der Hand und sind leicht zu öffnen.

Darüber hinaus sind die Dosen spülmaschinenfest. Design: dank der durchsichtigen Vorratsboxen mit transparentem Deckel ist der Inhalt der Küchenorganizer auch in Küchenschubladen immer sichtbar. FassungsvermÖgen und abmessungen: das behälterset für zuhause besteht aus 4 Teilen. 2 x 1000 ml, 1 x 1500 ml & 1 x 425 ml. Die größen sind auf die Verpackung gängiger Trockenlebensmittel abgestimmt.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość8.98
Długość7.28
Waga1.83
Szerokość5.83
Numer części106996092400
Model106996092400
GwarancjaNo warranty.