Top 10 Biuupa 4er Pack Anhänger Für AirTag – Etui na nawigacje GPS

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. UNBREAKcable

#ad

Nadaje się do prania, zabezpieczenie przed zgubieniem, UNBREAKcable 4 sztuki etui ochronne na AirTags, odporne na uderzenia, etui z miękkiego TPU z brelokiem do kluczy, zarysowania, mini etui do AirTags Tracker – czarne i niebieskie

#ad
UNBREAKcable #ad - Wskazówka: AirTag nie wchodzi w zakres dostawy. W porównaniu z innymi materiałami, odpornego na zarysowania, bezzapachowe, nie odkształca się łatwo i jest bardziej wytrzymały. Airtag można łatwo zawiesić na kluczach, odporny na wilgoć, portfelu, plecakach, korozję, bagażach lub innych wartościowych przedmiotach.

Możesz w każdej chwili łatwo śledzić i znaleźć swój AirTag. Etui idealnie pasuje do AirTag i jest łatwe w montażu i demontażu. Breloczek do kluczy z zabezpieczeniem przed zgubieniem: breloczek do kluczy ze stopu aluminium jest wodoszczelny, zwierzętach domowych, mocny i trwały, nie pęka i bardzo łatwy do otwierania i zamykania. Kompleksowa ochrona: odporne na uderzenia etui z tpu i wbudowana przezroczysta osłona przednia zapewniają ochronę AirTag 360°. Silny sygnał: etui airtag nie wpływa na połączenie bluetooth, działanie telefonu i dźwięku AirTag.

Trwałe i lekkie: etui unbreakcable airtags wykonane są z wysokiej jakości materiału tpu, pyłoszczelne, odciski palców, uderzenia, nadają się do prania, minimalna waga i przyjemne uczucie podczas noszenia. Nawet w przypadku ownych ruchów AirTag nie chwieje się ani nie ześlizguje się. W porównaniu z innymi półotwartymi osłonami jest bezpieczniejszy i zapobiega zgubieniu AirTag. Doskonała kompatybilność: to etui ochronne zostało zaprojektowane specjalnie do Apple AirTag 2021 i nie jest kompatybilne z żadnym innym urządzeniem.
MarkaUNBREAKcable #ad
ProducentUNBREAKcable #ad
Wysokość0.67
Długość3.58
Waga0.11
Szerokość4.21
Numer częściUBNU386
ModelUBNU386

2. UNBREAKcable

#ad

Mini etui do, odporne na uderzenia, etui z miękkiego TPU z brelokiem do kluczy, UNBREAKcable 4 sztuki etui ochronne do AirTags, zabezpieczone przed zgubieniem, zarysowania, nadaje się do prania

#ad
UNBREAKcable #ad - Etui idealnie pasuje do AirTag i jest łatwe w montażu i demontażu. Wskazówka: AirTag nie wchodzi w zakres dostawy. Możesz w każdej chwili łatwo śledzić i znaleźć swój AirTag. Kompleksowa ochrona: odporne na uderzenia etui tpu i wbudowana przezroczysta osłona przednia zapewniają ochronę AirTag 360°.

Airtag można łatwo zawiesić na kluczach, zwierzętach domowych, korozję, plecakach, portfelu, odporny na wilgoć, bagażach lub innych wartościowych przedmiotach. W porównaniu z innymi półotwartymi etui jest bezpieczniejsze i zapobiega zgubieniu urządzenia AirTag. Silny sygnał: etui airtag nie wpływa na połączenie bluetooth, działanie telefonu i dźwięk AirTag. Trwałe i lekkie: etui unbreakcable airtags wykonane są z wysokiej jakości materiału tpu, pyłoszczelne, odpornego na zarysowania, minimalna waga i przyjemne uczucie podczas noszenia.

W porównaniu z innymi materiałami, bezzapachowe, uderzenia, odcisków palców, zmywalne, nie odkształca się łatwo i jest bardziej wytrzymały. Nawet w przypadku ownych ruchów AirTag nie chwieje się ani nie ślizga się. Doskonała kompatybilność: to etui ochronne zostało zaprojektowane specjalnie do Apple AirTag 2021 i nie jest kompatybilne z żadnym innym urządzeniem. Breloczek do kluczy zapobiegający zgubieniu: breloczek do kluczy ze stopu aluminium jest wodoodporny, mocny i trwały, niełatwy do złamania i bardzo łatwy do otwierania i zamykania.
MarkaUNBREAKcable #ad
ProducentUNBREAKcable #ad
Wysokość0.67
Długość4.21
Waga0.11
Szerokość3.58
Numer częściUBNU459
ModelUBNU459

3. SURITCH

#ad

Pokrowiec ochronny kompatybilny z Air Tag – fioletowy, przenośny, SURITCH Airtag zawieszka AirTag etui z breloczkiem do kluczy, karabińczyk

#ad
SURITCH #ad - Niezwykle ochronna: wykonany z wysokiej jakości odpornego na uderzenia materiału TPU, jest bardzo trwały i może chronić Twój AirTag przed upadkami i zarysowaniami. Zapewni świeży i gładki wygląd Twojego AirTag, zachowując jego lekką naturę dla łatwego chwytania.

Atwy i bezpieczny w obsłudze: uchwyt airtag jest łatwy w montażu i nie blokuje sygnałów ani nie ciemnieje dźwięku. Trwały karabińczyk: produkt zawiera wytrzymały, obroży dla zwierząt domowych lub wszystkiego, który można bezpiecznie i wygodnie przymocować do kluczy, odporny na zarysowania łańcuch górski i brelok, walizki, plecaka, odporny na korozję, co musisz śledzić. Po zamontowaniu urządzenie jest zablokowane, aby zapobiec wyskoczeniu urządzenia AirTag z obudowy w przypadku poważnych upadków lub kolizji.

Kompatybilność: etui ochronne do uchwytu airTag zostało zaprojektowane specjalnie do Apple AirTag 2021. Dodatkowo istnieją podwyższone krawędzie wokół tylnego otworu dla dodatkowej ochrony przed kolizją. Piękny i przenośny: trwały i przenośny design. Wskazówka: apple AirTag nie wchodzi w zakres dostawy.
MarkaSURITCH #ad
ProducentSURITCH #ad
Wysokość0.43
Długość2.05
Waga0.18
Szerokość1.57

4. ThingsBag

#ad

Lekki silikon, kompatybilne z lokalizatorami Apple GPS, AirTag zawieszka do kluczy, etui na klucze, akcesoria, etui ochronne, iTag Finder, organizer, etui na klucze

#ad
ThingsBag #ad - Perfekcyjne wzornictwo: unikalny zakrzywiony uchwyt, uroczy kształt pączka i nowatorski design sprawiają, że Twój uchwyt iTag jest wyjątkowy. Kompatybilność: 4-pak air tag jest kompatybilny tylko z nowym apple airtag gps tracker 2023 / 2022 / 2021. Smukła i lekka konstrukcja dodaje urządzeniu niewiele wagi.

Wydajna ochrona: hollow okrągła osłona etui posiada podwyższoną krawędź jako bufor i poduszka chroniąca przed uderzeniami i kroplami dla Twojego Air GPS podczas codziennego użytkowania. Metalowa pętla do kluczy przyjmuje wykwintny proces platerowania stojaka, nie rdzewieje po długotrwałym użytkowaniu. Nadaje się dla dzieci/małych dzieci/dorosłych/starszych/kobiet/mężczyzn/dziewcząt/chłopców, szczeniakiem, plecakiem, portmonetką, telefonem, podróżujących i podróżujących. Zestaw 4 posortowanych kolorów pokrowców ochronnych może wprawić w różne nastroje. Trwałość: ten uchwyt na klucze jest wykonany z wysokiej jakości silikonu, miękkiego i wygodnego, odporny na pot i wilgoć, wytrzymałego i trwałego w użyciu.

Wielofunkcyjność: każdy zestaw zawiera 4 etui airtag i 4 kółka na klucze. Atwy montaż i demontaż. Wskazówka: AirTag nie wchodzi w zakres dostawy. Ten organizer może być dobrze połączony z kluczami, zamkiem błyskawicznym, airpodem, torbą do przewijania, butelką z wodą, bagażem, samochodem, walizką, łańcuszkiem dla zwierząt domowych i innymi rzeczami, pasuje również jako prezent dla przyjaciół, torbą, rowerem, które chcesz.
MarkaThingsBag #ad
ProducentThingsBag #ad
Wysokość0.39
Długość5
Waga0.01
Szerokość3.89
Numer częściE010-A
ModelBleu/Noir/Vert/Violet

5. JETech

#ad

Zawieszka Air Tag, JETech Silikonowe etui do AirTag 2021 z brelokiem do kluczy, etui ochronne, przenośna osłona breloka, czarny, łatwa instalacja

#ad
JETech #ad - Kompatybilność dopasowane do airtag 2021. Zachowaj przegląd potrzebnych rzeczy. Ochrona przed zarysowaniem wykonane z przyjaznego dla skóry silikonu, etui AirTag zapewnia lepszą ochronę przed zadrapaniami dla Twojego AirTag i jest łatwe w montażu lub demontażu.

Konstrukcja otwierana nie osłabia głosu Twojego AirTag. Wiele kolorów dostępnych dla Ciebie. Idealnie pasuje do twojego urządzenia, zapewnia maksymalną ochronę AirTag i zapewnia doskonałą ochronę Wskazówka: AirTag nie wchodzi w zakres dostawy. Przyjazny dla użytkownika lekki profil dodaje minimalnej objętości. Przenośny w użyciu wyposażony w kółko na klucze, niezwykle praktyczny, aby przymocować osłonę uchwytu AirTag do torby, kluczyka samochodowego, portfela, szlufki na pasek lub obroży dla psa.
MarkaJETech #ad
ProducentJETech #ad
Wysokość0.35
Długość3.11
Waga0.07
Szerokość1.54
Numer części3570-
Model3570-

6. Biuupa

#ad

Zarysowania, Biuupa Zestaw 4 zawieszek do AirTag – odporne na uderzenia, etui ochronne na klucze, etui ochronne z tworzywa TPU z przednią pokrywą i brelokiem do kluczy, akcesoria nadające się do

#ad
Biuupa #ad - Można go łatwo przymocować do pęku kluczy, obroży/smyczy dla psa, torby dla niemowląt, portfela i innych wartościowych przedmiotów itd. Jest to najlepsza ochrona AirTag. Przenośne etui biuupa do AirTag nadaje się do różnych środowisk.

Nasza kompleksowa opcja ochrony skutecznie chroni Twój AirTag przed kroplami i zarysowaniami. Brak zakłóceń sygnałów: etui ochronne airtag tracker zostało przetestowane, aby upewnić się, że sygnał AirTag jest mocny i stabilny. Wytrzymały, zarysowania, odporny na wstrząsy, miękki tpu: wykonany z bardzo miękkiego materiału TPU, odciski palców i kurz. Zakres dostawy: 4 x etui ochronne apple airTag z brelokiem do kluczy, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim.

Ochrona 360°: każde etui airtag jest wyposażone w stabilny metalowy karabińczyk i przezroczystą osłonę przednią, która całkowicie zapobiega utracie AirTag i zmniejsza Twoje zmartwienia. Atwe czyszczenie: etui airtag nadaje się do prania, dzięki czemu Twój AirTag jest zawsze łatwiejszy.
MarkaBiuupa #ad
ProducentBiuupa #ad
Waga0.09

7. Biuupa

#ad

Etui ochronne z tworzywa TPU z przednią pokrywą i brelokiem do kluczy, zarysowania, akcesoria nadające się do prania,, Biuupa Zestaw 4 zawieszek do AirTag – odporne na uderzenia, etui z breloczkiem

#ad
Biuupa #ad - Zakres dostawy: 4 x etui ochronne apple airTag z brelokiem do kluczy, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. Wytrzymały, odporny na wstrząsy, miękki tpu: wykonany z bardzo miękkiego materiału TPU, zarysowania, odciski palców i kurz.

Atwe czyszczenie: etui airtag nadaje się do prania, dzięki czemu Twój AirTag jest zawsze łatwiejszy. Brak zakłóceń sygnałów: etui ochronne airtag tracker zostało przetestowane, aby upewnić się, że sygnał AirTag jest mocny i stabilny. Można go łatwo przymocować do pęku kluczy, torby dla niemowląt, portfela i innych wartościowych przedmiotów itd.

Ochrona 360°: każde etui airtag jest wyposażone w stabilny metalowy karabińczyk i przezroczystą osłonę przednią, obroży/smyczy dla psa, która całkowicie zapobiega utracie AirTag i zmniejsza Twoje zmartwienia. Przenośne etui biuupa do AirTag nadaje się do różnych środowisk. Nasza kompleksowa opcja ochrony skutecznie chroni Twój AirTag przed kroplami i zarysowaniami. Jest to najlepsza ochrona AirTag.
MarkaBiuupa #ad
ProducentBiuupa #ad
Waga0.13
Numer częściART002
ModelART002
Gwarancja3 lat

8. Biuupa

#ad

Etui ochronne z tworzywa TPU z przednią pokrywą i brelokiem do kluczy, akcesoria nadające się do prania,, zarysowania, etui z breloczkiem, Biuupa Zestaw 4 zawieszek do AirTag – odporne na uderzenia

#ad
Biuupa #ad - Nasza kompleksowa opcja ochrony skutecznie chroni Twój AirTag przed kroplami i zarysowaniami. Jest to najlepsza ochrona AirTag. Ochrona 360°: każde etui airtag jest wyposażone w stabilny metalowy karabińczyk i przezroczystą osłonę przednią, torby dla niemowląt, która całkowicie zapobiega utracie AirTag i zmniejsza Twoje zmartwienia.

Zakres dostawy: 4 x etui ochronne apple airTag z brelokiem do kluczy, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. Wytrzymały, odporny na wstrząsy, miękki tpu: wykonany z bardzo miękkiego materiału tpu, zarysowania, odciski palców i kurz. Brak zakłóceń sygnałów: etui ochronne airtag tracker zostało przetestowane, aby upewnić się, że sygnał AirTag jest mocny i stabilny.

Można go łatwo przymocować do pęku kluczy, obroży/smyczy dla psa, portfela i innych wartościowych przedmiotów itd. Atwe czyszczenie: etui airtag nadaje się do prania, dzięki czemu Twój AirTag jest zawsze łatwiejszy. Przenośne etui biuupa do AirTag nadaje się do różnych środowisk.
MarkaBiuupa #ad
ProducentBiuupa #ad
Wysokość0.39
Długość4.72
Waga0.11
Szerokość4.33
Gwarancja3 lat

9. Biuupa

#ad

Etui ochronne z tworzywa TPU z przednią pokrywą i brelokiem do kluczy, zarysowania, akcesoria nadające się do prania,, etui z breloczkiem, Biuupa Zestaw 4 zawieszek do AirTag – odporne na uderzenia

#ad
Biuupa #ad - Wytrzymały, zarysowania, miękki tpu: wykonany z bardzo miękkiego materiału tpu, odporny na wstrząsy, odciski palców i kurz. Atwe czyszczenie: etui airtag nadaje się do prania, dzięki czemu Twój AirTag jest zawsze łatwiejszy.

Przenośne etui biuupa do AirTag nadaje się do różnych środowisk. Zakres dostawy: 4 x etui ochronne apple airTag z brelokiem do kluczy, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. Jest to najlepsza ochrona AirTag. Można go łatwo przymocować do pęku kluczy, obroży/smyczy dla psa, portfela i innych wartościowych przedmiotów itd. Brak zakłóceń sygnałów: etui ochronne airtag tracker zostało przetestowane, aby upewnić się, że sygnał AirTag jest mocny i stabilny.

Nasza kompleksowa opcja ochrony skutecznie chroni Twój AirTag przed kroplami i zarysowaniami. Ochrona 360°: każde etui airtag jest wyposażone w stabilny metalowy karabińczyk i przezroczystą osłonę przednią, torby dla niemowląt, która całkowicie zapobiega utracie AirTag i zmniejsza Twoje zmartwienia.
MarkaBiuupa #ad
ProducentBiuupa #ad
Waga0.13
Numer częściHU-XI-160
Gwarancja3 lat

10. elago

#ad

Smukły i prosty design, wysokiej jakości silikon dopuszczony do kontaktu z, elago Podstawowe etui kompatybilne z breloczkiem do kluczy AirTag – pełna ochrona, łącznie z breloczkiem do kluczy

#ad
elago #ad - Użyj etui, aby śledzić rzeczy, których nigdy wcześniej nie nosiłeś! Naszym mottem jest prosta sofistykacja, których sami używamy, ponieważ tworzymy produkty, które są przydatne i doskonałe! Zawsze tworzymy produkty, więc wiemy, że je pokochasz.

Elago toruje drogę do nowych akcesoriów kompatybilnych z airtags! jednym z pierwszych wzorów stworzonych od podstaw jest etui podstawowe, jednocześnie chroniąc je przed codziennym użytkowaniem i upadkiem! Większość skarg dotyczących konkurencji dotyczy materiałów niskiej jakości, które zapewnia bezpieczeństwo Twojego urządzenia śledzącego, złego wzornictwa i braku możliwości bezpiecznego trzymania trackera. Idealny prezent dla każdego, kto korzysta z nowego trackera! Idealny jako prezent urodzinowy dla ukochanej osoby oraz jako prezent w okresie Bożego Narodzenia – w szczególności na Boże Narodzenie do worka bożonarodzeniowego.

Elago jest przede wszystkim firmą designerską. Elago basic case to produkt, który nasz zespół projektantów opracował od podstaw z najwyższą starannością. Chociaż większość z nich używa do śledzenia kluczy i urządzeń audio, obudowa Basic umożliwia korzystanie z trackera dla dzieci i zwierząt domowych.
Markaelago #ad
Producentelago #ad
Wysokość2.01
Długość2.48
Szerokość0.91
Numer częściEATSC-BA
ModelEATSC-BA